Přijďte si vyrobit mýdla různých tvarů a potěšte jimi své blízké. Workshop se koná na Valentýna – 14.2., registrace je nutná do 10.2. Počet míst je omezen, tak neváhejte! Přihlásit se může každý, bez ohledu na věk. Podrobné info najdete na plakátu.

2015-02 klub mydla

Společně s DC Dráček vyhlašujeme foto soutěž o nejoriginálnější fotografii se symbolem „100″ nebo „Draka“. Fantazii se meze nekladou, konkrétní ztvárnění je čistě na vás. Fotografie můžete zasílat až do konce letních prázdnin. Všechny informace jsou na přiloženém plakátu. Těšíme se na vaše díla!

soutez foto 2015

I v novém roce pokračujeme s odměnami za sbírání bodů. Akce na následující měsíc jsou uvedeny na přiloženém plakátu. Jsou velmi různorodé, vybere si opravdu každý. Těšíme se na vaši přízeň v roce 2015!

2015-01 klub body