Gumičková mánie dorazila i k nám do Stovky. Stavy i gumičky jsou k dispozici všem a v pátek 19.9. od 16,30 hod se můžete přijít naučit vyrobit si hada či rybičku. V ostatní dny můžete zkoušet tvořit sami – stačí k tomu pouze návod z internetu a trocha trpělivosti:)
Resize of DSC09820

Vyberte si z bohaté nabídky aktuálních akcí v klubu a získávejte body výhrou i účastí. Ti nejlepší pak body promění v zajímavé ceny.
zari body-plakat-new

Přinášíme výsledky naší letní fotosoutěže a gratulujeme vítězům! Děkujeme také všem ostatním účastníkům, porota to neměla jednoduché.

1. místo: Oto Hanuš
Resize of DSCF06561

2. místo: Eliška Jandásková
Resize of DSC_0576

3. místo: Vláďa Nekolný
IMG_20140720_025146

Pozor! Ve Stovce dochází od 15.9. ke změně otevírací doby! Přijít budete moci hned čtyřikrát týdně – v pondělí, čtvrtek, pátek a neděli – vždy od 16:30 do 19:30. Využijte rozšířené nabídky a nově i víkendové provozní doby! Těšíme se na vás.