Pokud vám, nebo vašim rodičům a známým stále nebylo jasné, kde přesně se Klub Stovka nachází, od nynějška už nebude pochyb. U vchodu je zavěšena viditelná informační tabule, které si jistě všimne každý.:) Navštivte nás!

A máme tu další kolo bodovací soutěže. Čím více akcí se v klubu zúčastníte, tím více bodů získáte. Vítězové na konci června získají odměny. Mrkněte na plakát na termíny akcí!

akce body 5 a 6 2014

Do klubu můžete dorazit v sobotu 10.5., kdy máte možnost vyrobit mamčám k nedělnímu svátku vskutku originální náramek:) Náramek můžete samozřejmě taky vytvořit pro sebe, kamarádky nebo i kamarády. Vyrábíme od 14:00 do 16:00, vstup i materiál je zdarma!

plakat den matek

Ve čtvrtek 8.5. (státní svátek) je Stovka uzavřena. Přijít ale můžete hned v pátek 9.5., kdy máme klasicky otevřeno od 15:15 do 19:15. Kroužky a další aktivity nejspíš v tento den odpadají, ale v klubu vše jede a těšíme se na vás!