I když je tento čtvrtek státní svátek a pro mnohé volno i v pátek, klub je v rámci běžné provozní doby otevřen i v tyto dny, tak neváhejte a přijďte! Proč se nudit doma?:)

Přijďte si vyrobit Kusudamu – japonskou květinovou kouli, která přináší štěstí, zahání zlé duchy a zajišťuje rovnováhu energií! Uvítáme všechny věkové kategorie! Pravidelní Stovkaři navíc získají soutěžní body:)

stovka workshop kusudama final

Díky oteplení je už možné pořádat turnaje i ve venkovních hrách. Už tento čtvrtek si přijďte na zahradu Stovky zahrát kroket! Určitě se pobavíte, zasoutěžíte si a získáte body do nového kola bodového systému! V červnu opět rozdáme ceny těm, kteří získají nejvíce bodů! Těšíme se na vás!

Už tuto sobotu přijďte do klubu na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ! Můžete jen tak nakouknout nebo se zúčastnit našich workshopů, zasoutěžit si v šipkách a uplést si pomlázku!

100 plakat den ot  dveri.pdf-strany