Máte poslední šanci vytvořit, dodělat a donést váš návrh loga pro klub Stovka. S výrobou vám pomůžeme na dnešním workshopu v klubu. Logo, které může být malované nebo v grafické podobě, lze odevzdat nejpozději v pátek (28.2.). Zapojte se a vyhrajte hlavní cenu v hodnotě 3000 Kč!

Zítra v klubu proběhne další turnaj!!! Tentokrát ve stolní hře dle vašeho výběru. Čemu dáte přednost? Bude to oblíbená katertní hra Bang, poker, Osadníci, Svět, Brainbox, Afrika, Le Havre nebo snad piškvorky? Rozhodnete Vy! Další šance získat body a následně také výhry! Otevřeno 15:15 – 19:15.

Akce se velmi vydařila, všichni účastníci byli šikovní a odnesli si své zdařilé výtvory. Stovkaři samozřejmě za účást získávají body!:)

Resize of DSC07887

Resize of DSC07893

Blíží se svátek zamilovaných a my nabízíme skvělý nápad na kreativní dárek. Příjďte si vyrobit srdce pletené z papíru. Je to jednoduché, efektní a zdarma! Akce se koná ve Stovce už tuto neděli 9.2. od 14:00 do 17:00. Účast tentokrát není omezena věkem!

klub_plakat2