Připravujeme kroužek/doučování angličtiny pro věkovou skupinu 10-18let. Výuka bude probíhat v prostorách klubu v domluvených hodinách. Lektorkou je VŠ studentka s certifikáty z AJ, skvěle ovládající konverzaci i gramatiku.
Cena je bezkonkurenční!: dle počtu zájemců (5 členů = 30,-kč/hod).
Přihlaste se na e-mailu klub@nehvizdy.cz.

plakat-body

Dnešním turnajem v kulečníku startuje v klubu bodový systém. Kdo získá nejvíce bodů za určité období, ten vyhrává hodnotné ceny. A kolik bodů můžete získat?

Vítezství v turnaji – 5 bodů
2. místo – 3 body
3. místo – 2 body
Účast v turnaji – 1 bod.
Účast v jiné aktivitě (přednáška, workshop) – 3 body

Průběžný stav bude zaznamenáván do tabulky v klubu. Přijďte a začněte střádat body!

Zapojte se do naší soutěže, vymyslete klubu zajímavé logo a vyhrajte hodnotné ceny!

klub_plakat

Ahoj, s radostí oznamujeme, že v roce 2014 pro vás budeme mít ještě více turnajů i dalších akcí. Nejen za vítězství, ale i za účast, budete získávat body, a ti nejúspěšnější z vás promění své body v hodnotné ceny (např. v březnu to budou poukázky do Gizmanie!). Ještě v lednu stihneme hned tři turnaje. První proběhne už tento pátek (17.1.)! Těšíme se na vás.

leden14