Vyrobastromecku

Nedávno proběhla v klubu zajímavá přednáška o ekologii. Jak ji hodnotí přednášející Tomáš?: „Jednalo se spíš o takové posezení či seminář ohledně Ekologie a jejího rozdělení. Došlo i na řeč o medializaci a chybách v překladu médii. Pak jsme vedli diskuzi o ekologii nejrůznějších organismů a zabrousili jsme i do oboru chování, antipredačního chování, mimiker a aposematismu. Na závěr jsme si i zopakovali základy recyklace a vytyčili rozdíly mezi pravou „biologickou“ ekologií a „ekologií“ jako ochranou životního prostředí.“ Otevřela se velmi zajímavá témata, která můžeme v klubu probrat zase někdy příště.

Kromě běžných aktivit a her se dnes můžete v klubu těšit také na Tomášovu zajímavou eko přednášku na téma Význam a rozdělení ekologie. Tomáš vám přiblíží co obnáší moderní pojetí ekologie, vysvětlí největší omyly a mýty, bude mluvit také o recyklaci a ukáže zajímavé obrázky. Prostor bude i na vaše dotazy. Přednáška začína v 18:00!