Na zítřek (1.11.) pro vás v klubu chystáme novinku:) Proběhne další z turnajů, ale tentokrát si vyberety vy, jaký to bude:) Vyhraje kulečník, petangue, fotbálek nebo třeba stolní hra? Přijďte rozhodnout a zúčastnit se TURNAJE NA PŘÁNÍ! Otevřeno máme jako vždy 16:00 – 20:00.

V pátek (25.10.) budou v klubu dvě velké události. Nejprve si v 17:00 můžete zahrát turnaj v kultovní vikingské hře Mölkky. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu této venkovní hry zapisují a sčítají.

molkky-drevene-kuzelky

A potom v 19:00 budete moci shlédnout strhující fire show žonglérské skupiny T.E.T.R.I.S. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Resize of DSC_4707-tetris

Resize of DSC_4706-tetris

Resize of DSC_4708-tetris

Další úspěšná akce je za námi, všichni si to náležitě užili a naochutnávali se dosyta:)