Další turnaj v šipkách se koná v klubu v pondělí, 30.9. od 16:00. Přijďte si zasoutěžit!

Od října dochází v provozní době klubu ke změně, kterou jste si vyžádali. Nadále bude otevřeno tři dny v týdnu, ale nově můžete přijít také v PÁTEK místo středy. Týdenní provozní doba bude tedy následující:

PONDĚLÍ: 16:00 – 20:00
ČTVRTEK: 16:00 – 20:00
PÁTEK: 16:00 – 20:00

Protože dobrých zpráv není nikdy dost, s radostí oznamujeme, že máme k dispozici další nové zajímavé deskové hry. Tentokrát nám je darovalo O. S. Za klidný domov – Nehvizdy. Děkujeme!

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky deskových a společenských her nejrůznějšího typu včetně hlavolamů i pokeru. Ode dneška si v klubu Stovka můžete vybrat z nejúspěšnějších her (viz foto) od společnosti Albi, která nám je věnovala k užívání. Přijďte si poměřit síly ve znalostech, postřehu, paměti, zručnosti či strategických schopnostech. Děkujeme společnosti Albi! A pokud nejste náctiletí, můžete si tyto hry zahrát v rámci pronájmu klubu:)

Přinášíme fotky z nedávného turnaje v kulečníku. Hrálo se poctivě a důkladně, na dvě výhry, každý s každým. Výhercům blahopřejeme!:)

Resize of IMG_6147 Resize of IMG_6144 Resize of IMG_6151